Modadekorum.com

Avangard tarz dekorasyon önerileri

Avangard tarz dekorasyon ; Fransızca kökene sahip olan kelime, yenilikçi ve öncü anlamına gelmektedir. Modern ve klasik tarzın başarılı birleşmesi olarak tanımlanan avangard dekorasyonlar fazlasıyla gösterişli ve büyüleyicidir. Genellikle dönem mobilya iskeletleri baz alınarak ve günümüz modasına uygun kumaşlar seçilerek avangard tarz mobilyalar tasarlanmaktadır.

Avangard kullanım alani olarak geniş salonlar tercih edilmelidir , tasarımlar ne kadar şık olsa da gösterişin ihtişamin ortaya çıkmasi için iç dekorasyon da Avangard düşünülerek tasarlanmalıdır . Avangard dekorasyonlarda daha çok zenginlik, şıklık ön plandadır. Doğru seçimler ile oluşturulan avangard tarz dekorasyonu; Avangard salon, Avangard oturma odası, yatak odası, mutfak veya bahçenizde kullanabilmek mümkündür.Tasarımlar sizin fikirlerinizle ihtişam bulacaktir.

Avangard neden terçih edilir ? Avangard din avantajları ve dez avantajları neler ;Avangard salon dekorasyonu ; Salonun boyutunun büyüklüğü önemli değildir. Genellikle açık renklerin kullanılması ferah ve aydınlık bir görüntü oluşturacaktır evin iç atmosferi ne göre koyu tonlarda seçile bilir ,eğer eviniz çok aydınlık ve beyaz açık tonlar fazlaysa seçeceğiniz mobilyalarda ayni olması durumunda mobilyalarınız çok silik duracaktır, tasarımlarda zıt renkler  mobilyalarınızı ön plana çıkaracaktır .Ancak mobilya seçiminde kullanılacak yaşam alanı oldukça önemlidir. Tercih edilen mobilyanın; alanda sıkışık, karmaşık ve göz yorucu bir görüntü yaratmaması için, küçük salonlarda daha az mobilya tercih edilmelidir. Salonun trafiğini engellememesi ve işlevsel olması da diğer etkenler kadar önemlidir.

Halı seçimi sade modeller den yana kullanılabilir, mobilyanı ön plana çıkarmana yardımcı olacaktır. Avangard dekorasyonlarda dokuma halılar daha güzel ve klasik hava katabilir. İpek halı modelleri kullanılması durumunda daha zengin bir görüntü elde edilebilir . Yemek masasını da odanızın büyüklüğüne göre salonda kullanabilirsiniz.

Koltuk takımı ile yemek odası takımı renk, uyum ve tarz bakımından birbirini tamamlamalıdır. Avangard mobilyaların yüksek bütçeli değildir. Açık renk mobilyalarda genellikle koyu renk perdeler tercih edilmekte, aynı şekilde koyu renk mobilyalarda ise açık renk tonları kullanılarak, oluşturulan havaya farklı bir atmosfer katmak amaçlanmaktadır. renkler zevklerinize göre değişe bilir Perde ve tül seçimi odanızın mobilyalardan sonra göz alıcı ve ilgi çekici ikinci odak noktası olmalıdır. Bu nedenle düz tüller tercih edilebilir. Aynı zamanda perdelerde ise mobilya döşemelerine uygun tonlar kullanılabilir. Desenli fontlar da, dekorasyonla uyumlu olması durumunda tercih edilebilmektedir.

Avangard tarz yemek odası resimleri

Avangard dekorasyonlar yeni evlerin ilk tercihi olmakta, özellikle son yıllarda mağza ve showroomlarda fazlasıyla tercih edilmektedir. Peki mağazalar da bu kadar fazla tercih edilen Avangard sizce hangi ülkenin izlerini barındırıyor ;

Fransızca kökene sahip olan kelime, yenilikçi ve öncü anlamına gelmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.