Modadekorum.com

Modadekorum Salon Önerisi

Modadekorum Salon Önerisi

Modadekorum Salon Fikirleri

Salon dekorasyonu açık ve pastel tonlarda tercih edilir,tasarımda kullanılan renkler mobilyalara uygun olarak seçilerek odanın renk bütünlüğü sağlanır.

Dekorasyonda zıt renkleri de kullana bilirsiniz siyah beyaz rengin kullanıldığı tasarımlar yada birden fazla renk kulanılarak benzersiz dekorasyonlar elde edilebilir,önemli olan uyumlu olmasıdır.

Odayı öne çıkaracak objeler; tablo ve biblo seçimleriniz’dir, Odayı tamamladıktan sonra tablo seçiminizi yaparsanız daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Modadekorum Salon Resimleri

Etiketler:

Yorumlar
  1. Idana dedi ki:

    Tempo Je ne sais pas si vous l’avez indiqué?Accord Monaco-Real pour DiarraComme le révélait Francefootball.fr, Mahamadou Diarra va rejoindre l’AS Monaco. Le club de la Principauté a annoncé jeudi soir avoir trouvé un accord avec le Real Madrid. L&7al1#;offici82isation définitive du transfert dépend encore des résultats de la visite médicale à venir ainsi que d’un accord de contrat entre le joueur et l’ASM, précise le communiqué publié sur le site officiel du club monégasque. Diarra, 29 ans, est attendu en Principauté dans la soirée.Curieux tout de même qu’à 29 ans il n’ait pas trouvé un autre club…