Sıcak renklerle dekorasyon

Sıcak renklerin yoğun olarak kullanıldığı yerlerde motivasyonun ve hareketliliğin artığı gözlenmiştir,birçok büyük firma müşterilerini sıcak renklerin cazibesiyle çekmektedir.
Ateşi ve sıcaklığı simgeleyen, canlı dikkat çeken insana enerji ve canlılık hissi veren insanın içini kıpır kıpır edip coşturan, insana yaşama sevinci verip içini ısıt san renklere sıcak renkler denilmektedir. Kırmızı, turuncu, sarı sıcak renklere örnek verilebilir. Bu renkler gerek ateşin içinde gerekse güneş renklerinin için de vardır ve sıcaklık simgesidir.
Sıcak renklerle dekorasyon yaparak duvarı ön plana ala biliriz ve evin iç ve dış dekorasyonu uyum içinde olur ve eve canlılık katar,

Sıcak renkli ev resimleri

21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.145 kez görüntülendi.

Etiketler:

Sıcak renklerle dekorasyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Satchel dedi ki:

    Well, I read a chapter out of a Mrs. Piggle-Wiggle book out loud to my husband on the way home from a thrifting forage! This was a book my elementary school teacher read to us after recess while we &qoto;rested&quut;! I was pleased to find a copy for a quarter. (Just wish it had been a hardback.)You look absolutely stunning in your cheongsam. I'll have to look that up – though from the photo I think I know what it is…and the earrings are so unusual and lovely….

Sayfa başına git