Dubleks Ev Fikirleri

Hayatın sonsuz bir döngü olduğunu bilsek de insanlar bu döngüde küçük bir parça sadece.
Evleri iş yerlerini düşünürsek konserve kutuların içinde bir yerden bir yere giderek geçiyor hayat daha yaşamı tanıyamadan çoktan yarılamış ız,
Bu yüzden her anın kıymetini bilip dolu dolu yaşamak ister mi siniz, kendinizi işin yorgunluğundan atıp gerçek bir hayata başlamak ,
Havuzlu ormanının kenarındaki dubleks evlerle hayatın keyfini çıkara bilirsiniz , şehrin kötü havasından kurtulup ormanın taze temiz havasını içinize çekerek kendinizi yenileye bilirsiniz.
Havuza girip stres ata bilirsiniz,Hiç düşündünüz mü bir romanı en son ne zaman okumaya vakit bulabildiğiniz, vakit bulamıyorsanız sizce de bir şeyler eksik değil mi.
Dubleks evlerle mutluluğu yakalaya bilir siniz .

 

 

12 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.606 kez görüntülendi.

Etiketler:

Dubleks Ev Fikirleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kevlyn dedi ki:

    Just to let everyone know the picture Jennifer was talking about was a picture of her and Beyonce posing together not a photo of Beyonce by herself. Thats what Jennifer was talking about. I don&8#217;t think Jennifer would have put a picture of Beyonce in her house if they were not on good terms. They may have talked recently and we don’t even know about it. I say just leave that alone. I love them both.

Sayfa başına git