Modadekorum.com

Yatak odası ışıklandırma fikirleri

Yatak odası ışıklandırma fikirleri

Yatak odanızın, yeterli kadar aydınlık olmasına dikkat etmelisiniz. aydınlatma , yatak odasının daha geniş gözükmesine yardımcı olacaktır. Küçük odalar için kurtarıcı bilgidir . Yeterli aydınlatma seviyesi ayarlandıktan sonra dekoratif ışıklandırmalar tercih edilmeli. Kitap okuduğunuz zaman gözlerinizi rahatsız etmeyecek ve rahat görme sağlayacak bir abajur, komodin üzerine yerleştirilebilir. Yatağın sağ veya sol yanına ya da her iki yanına abajur yerleştirilebilir. Abajurun tasarımı, ışık seviyesini belirleyen bir etkendir. Yatak odanıza doğru ışığı verebilecek abajur seçmeniz daha mantıklı bir tercih olacaktır.
Yatak odası aydınlatması için seçtiğiniz aydınlatma ürünleri yeterli ama yine de kıyafet seçerken önünüze gölge düşüyor olabilir. Gölge nedeniyle, aradığınıza daha zor ulaşabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız, gardrop içi aydınlatma sistemleri yatak odası aydınlatması için seçilebilir

Yatak odası ışık modelleri resimleri,en güzel yatak odası aydınlatma fikirleri,yatak odası dekorasyon fikirleri,Yatak odası aydınlatma seçenekleri.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.