Dresuar Modelleri

Dresuar kelimesi Fransızcadan gelme bir kelime olup evlerimizde kullanılan düz ayaklı sehpalara benzeyen mobilya türüdür. Dresuar modelleri salonlarda,yatak odalarında,mutfaklarda kullanılmakta olup oldukça kullanışlı olması nedeniyle kısa sürede bayağı bir ilgi görmüştür.Salonlarda ve yemek odalarında kullanılan dresuar modelleri genelde çekmeceli olmaktadır,tabi sade modelleri de vardır.mobilyalar kumanda,parfüm,tarak,elkıremi v.b. gibi ortalarda dağınıklık yapan eşyaların toplanmasında yardımcı olmaktadır. Dresuar mobilyalar seçerken genellikle uzun ayaklı modeller tercih edilmesi daha yararlı olacaktır. Bu modellerde ki dresuarlar genellikle çok daha kullanışlı olmaktadır. Önceki dönemlerde daha fazla kullanılan bu mobilyalar eskisi kadar yoğun olmasa da hala kullanılmaya devam edilmektedir.
modadekorum olarak evlerinizde rahatlıkça kullanabileceğiniz çok şık dresuar modellerini galeri olarak beğenilerinize sunuyoruz.

 

14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.195 kez görüntülendi.

Etiketler:

Dresuar Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Jace dedi ki:

    A lot of thanks for all your work on this web page. Ellie enjoys going through internet research and it’s really easy to see why. A number of us learn all concerning the dynamic medium you create both useful and interesting information via your web blog and recommend parttcipaiion from other individuals on the topic and my simple princess has always been discovering a lot. Enjoy the rest of the year. Your performing a great job.

Sayfa başına git